Завершився тиждень консультативної та лікувальної роботи українських та американських колег в рамках місії Face the Future.
За час роботи мали можливість взяти участь в консультаціях та операціях 6 наших співробітників: завідувач Кафедри Андрій Копчак, доцент Роман Паливода, асистенти Тетяна Павличук та Євген Шуминський, лаборанти Ігор Чопчик та Богдан Бродик.
За час роботи мали можливість взяти участь в консультаціях та операціях 6 наших співробітників: завідувач Кафедри Андрій Копчак, доцент Роман Паливода, асистенти Тетяна Павличук та Євген Шуминський, лаборанти Ігор Чопчик та Богдан Бродик.
![Лікувальна місія Face the Future із залученням співробітників Кафедри ЩЛХ](https://static.tildacdn.com/tild6564-3738-4139-b331-356237363938/photo_2023-10-20_12-.jpg)