Прооперований - важко поранений військовослужбовець Збройних сил України.
Операція проводилася на базі кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії з пластичною та реконструктивною хірургією голови та шиї УМСА, Полтавської обласної лікарні.
Подяка адміністрації Полтавської обласної лікарні та колегам: д.м.н., професору, проректору УМСА Аветікову Давиду Соломовоничу та к.м.н, доценту Стебловському Дмитру Валерійовичу за запрошення та тісну співпрацю в науковій та клінічній сферах.
Безкоштовне комп’ютерне моделювання та виготовлення хірургічних навігаційних шаблонів та пацієнтспецифічних імплантатів: Materialise, 3D Metal Tech, UME Technohub + Imateh Medical та ALT.