Співробітники Кафедри взяли участь в роботі міжнародної конференції «Сучасна ортодонтія: реалії і перспективи».
Проф. Андрій Копчак, проф. Юрій Чепурний та асистент Марина Столярчук у доповіді представили досвід хірургічно-асистованого розширення верхньої щелепи і застосування піднебінних дистракторів.
Учасники конференції підкреслювали роль мультидисциплінарноі взаємодії та впровадження нових технологій у лікуванні пацієнтів із аномаліями і деформаціями щелеп, патологією прикусу, вродженими вадами розвитку.
Проф. Андрій Копчак, проф. Юрій Чепурний та асистент Марина Столярчук у доповіді представили досвід хірургічно-асистованого розширення верхньої щелепи і застосування піднебінних дистракторів.
Учасники конференції підкреслювали роль мультидисциплінарноі взаємодії та впровадження нових технологій у лікуванні пацієнтів із аномаліями і деформаціями щелеп, патологією прикусу, вродженими вадами розвитку.