24 листопада в Ольштині (Польща) відбулася конференція «Ускладнення в щелепно-лицевій хірургії».
Завідувач Кафедри, професор Андрій Копчак та професор Юрій Чепурний відкрили конференцію з програмними лекціями щодо уроків української війни: "Вторинні реконструкції вилицевого комплексу і орбіти" і "Проблеми реконструкції після мінно-вибухових поранень".
Завідувач Кафедри, професор Андрій Копчак та професор Юрій Чепурний відкрили конференцію з програмними лекціями щодо уроків української війни: "Вторинні реконструкції вилицевого комплексу і орбіти" і "Проблеми реконструкції після мінно-вибухових поранень".
![Професор Андрій Копчак виступає на конференції](https://static.tildacdn.com/tild3965-6438-4834-b263-633661663131/photo_2023-11-24_21-.jpg)
До складу української делегації також входили представники Кафедри асистент Тетяна Павличук та аспірант Ростислав Терлецький.
Андрій Копчак і Юрій Чепурний входили до складу наукового комітету конференції, а її головний натхненник - завідувач Центру щелепно-лицевої хірургії Дитячого шпиталю Вармії та Мазурії доктор Кшиштоф Довґєрд. Кафедра давно співпрацює з Університетом Вармії та Мазурії. Крім інших спільних проєктів, плануються дослідження реконструкції скронево-нижньощелепного суглоба.
Андрій Копчак і Юрій Чепурний входили до складу наукового комітету конференції, а її головний натхненник - завідувач Центру щелепно-лицевої хірургії Дитячого шпиталю Вармії та Мазурії доктор Кшиштоф Довґєрд. Кафедра давно співпрацює з Університетом Вармії та Мазурії. Крім інших спільних проєктів, плануються дослідження реконструкції скронево-нижньощелепного суглоба.
![Професор Юрій Чепурний виступає на конференції «Ускладнення в щелепно-лицевій хірургії», Ольштин, Польща](https://static.tildacdn.com/tild6266-3062-4532-b230-636130363732/photo_2023-11-24_21-.jpg)