На сайті найбільшого шпитального округу Фінляндії - Уусімаа вийшла стаття про візит співробітників Кафедри проф. Юрія Чепурного та Тетяни Павличук в листопаді цього року.
Ознайомитися з публікацією можна за посиланням.
![На фото Йоганна Снелл (ліворуч угорі), Юрій Чепурний, Томмі Вілкман (ліворуч внизу), Тетяна Павличук та Каррі Месімякі. Фото: Ville Männikkö.](https://static.tildacdn.com/tild6361-6537-4365-b536-346438386438/leukakirurgia-vierai.jpg)
Співпраця з фінськими колегами має давню історію, заторкає наукові дослідження і клінічну співпрацю. Дякуємо колегам з Фінляндії за підтримку у лікуванні поранених під час війни і передачу неоціненного досвіду і знань.