20 квітня для слухачів циклу спеціалізації та співробітників Кафедри проведено тренінг з тактичної медицини "Допомога пораненим в умовах бойових дій".
Тренінг провів Андрій Гресько, наш колега, військовий медик і співробітник клінічної бази Кафедри - КМКЛ 1.
Андрій з перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем долучився до сил оборони як бойовий медик в складі 24 ОМБр ім. Короля Данила Галицького та 1 Окремого штурмового батальйону 67 Окремої механізованої бригади.
За два роки Андрій здобув колосальний досвід в найгарячіших точках - Лисичанськ, Бахмут, Херсонська наступальна і Куп'янська оборонна операції.
Військовий медик продемонстрував практчні прийоми надання невідкладної допомоги і показав відеоматеріали, зняті в бойових умовах, з розбором реальних клінічних випадків.
Тренінг провів Андрій Гресько, наш колега, військовий медик і співробітник клінічної бази Кафедри - КМКЛ 1.
Андрій з перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем долучився до сил оборони як бойовий медик в складі 24 ОМБр ім. Короля Данила Галицького та 1 Окремого штурмового батальйону 67 Окремої механізованої бригади.
За два роки Андрій здобув колосальний досвід в найгарячіших точках - Лисичанськ, Бахмут, Херсонська наступальна і Куп'янська оборонна операції.
Військовий медик продемонстрував практчні прийоми надання невідкладної допомоги і показав відеоматеріали, зняті в бойових умовах, з розбором реальних клінічних випадків.