28 вересня відбулася конференція “День молодих вчених щелепно-лицевої хірургії”. У заході взяли участь аспіранти кафедри Щелепно-лицевої хірургії та сучасних стоматологічних технологій НМУ імені О.О. Богомольця та PhD-студенти Кафедри захворювань ротової порожнини та щелепно-лицевої ділянки (Departament of Oral and Maxillo-facial diseases) Університету Гельсінкі.
![Аспіранти Кафедри щелепно-лиццевої хірургії та сучасних стоматологічних технологій ІПО НМУ ім. О.О. Богомольця](https://static.tildacdn.com/tild3365-3461-4839-b631-373831373464/helsinki_3.jpg)
На заході, який проходив онлайн, представлялися і обговорювалися доповіді стосовно лікування больових синдромів в щелепно-лицевій ділянці, ортогнатичної хірургії, реконструктивно-відновних операцій на щелепах, протезування в складних клінічних випадках, лікування вогнепальних поранень.
![Аспіранти Кафедри ЩЛХ Анна Романова і Марина Столярчук](https://static.tildacdn.com/tild3839-3665-4536-b961-623834373866/helsinki_2.jpg)
Співпраця між кафедрами НМУ і Університету Гельсінкі триває більше 2 років. Підписано Меморандум про співпрацю між НМУ та УГ. Проведено багато спільних освітніх заходів, таких як тренінги, майстер-класи, конференції, лекторії. Вже після початку війни фінські лікарі кілька разів приїздили в Україну з гуманітарними місіями. Спільно проведено багато складних операцій. Наразі виконуються кілька спільних наукових проектів.
![Дмитро Філоненко - аспірант Кафедри ЩЛХ](https://static.tildacdn.com/tild6432-3532-4966-b838-376163356533/helsinki_1.jpg)