Оперативне втручання проводилося на базі Центру патологіі голови і шиї Київської обласної клінічної лікарні командою щелепно-лицевих хірургів і ЛОР лікарів у складі д.мед.н., проф. Копчак А.В., к.мед.н., доц. Лакіза С.О., к.мед.н., Павличук Т.О., лікар-інтерн Богдан Є.В.
Стороннє тіло вдалося видалити завдяки використанню електронно-оптичного перетворювача - апарату, який дозволяє робити рентген-знімки з високою роздільною здатністю в режимі реального часу. Це дає можливість хірургу інтраопераційно візуалізувати процес та синхронізувати дії інструменту по відношенню до стороннього тіла.
Також використовувалися медичні магніти та ендоскопічна техніка.