Професор, Завідучач Кафедри Андрій Копчак та асистент Кафедри Тетяна Павличук представили досвід лікування пацієнтів з вогнепальними пораненнями за останні два роки на ІІ Міжнародному симпозіумі “Реконструктивна хірургія військових травм голови та шиї” в Івано-Франківську.
Серед доповідачів симпозіуму - провідні реконструктивні хірурги Північної Америки - Пітер А. Адамсон (Канада), Наталія Біскуп (США), Метью Д Брейс (Канада), Прія Кесарвані (Канада), Джонатан Р. Б. Трайс (Канада), Раймонд Чо (США) та ін.
![ІІ Міжнародний симпозіум](https://static.tildacdn.com/tild3763-3630-4339-a632-383063633561/photo_2023-10-18_08-.jpg)
Лікарі з США і Канади прибули прибули в рамках місії Face The Future (голова проєкту - Наталія Комашко).
![Співробітники Кафедри з колегами з Північної Америки](https://static.tildacdn.com/tild6361-6339-4136-a236-383966386230/photo_2023-10-18_08-.jpg)